niedziela, 27 stycznia 2013

snow.


jacket - Colorshake, top - Fornarina, pants - Madox, bag - Hob/Ooh! Andy, hat - Quicksilver, shoes - HEGO'S

Po prawie miesięcznej przerwie wracam do blogowania - z nową energią i pomysłami! Postaram się, aby znowu posty pojawiały się co najmniej 2 razy w tygodniu. Teraz sezon zimowy, więc jest szansa, że będzie trochę wpisów z deski:) Zaglądajcie także na profil facebook'a bloga.

Historia ten looku to moja ulubiona kurtka Colorshake - którą pokazywała już Maff i Cajmel. Połączyłam ją z mega wygodnymi spodniami unisex od Madox'a. Coś czuję, że będą jednymi z moich ulubionych! Do tego torba Ooh! Andy i ciepła zimowa czapa Quicksilver'a.

After almost 4 weeks of blogging break I'm comming back with new energy and fresh ideas! I'll try to add 2 posts every week. Its snow season now so one can expect some posts with snowboard. Stay tuned with my Facebook profile

History of this look is based on my Colorshake baseball jacket, which one could see on Maff and Cajmel. I matched it with compy Madox pants and Ooh!Andy bag and warm Quicksilver hat. 

8 komentarzy:

 1. uwielbiam tę kurtkę! jest prze-piękna! mój drugi absolutny faworyt z colorshakeowej kolekcji to bluza Moniki Mrozowskiej szara z neonem! aaa uwielbiam, czekam teraz tylko na skarb, który wykopię, a w nim morze gotówki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale masz obłędne spodnie! I cudnego psiaka ;))

  OdpowiedzUsuń
 3. Wreszcie wrocilas:) A ja odwiedzialam i zagladalam nieustannie:) Jak zwykle wygladasz bajecznie:) Sciskam:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bluza.... kolor bluzy! *_* <3

  OdpowiedzUsuń

Any questions or comments?